Reprezentacja Okręgu na 69. Ogólnopolską Wystawę Gołębi Pocztowych

Strona Główna

Zarząd Okręgu Kielce
REPREZENTACJA OKRĘGU
na WYSTAWĘ OGÓLNOPOLSKĄ GOŁĘBI POCZTOWYCH
Klatka Imię i NAZWISKO Oddział PZHGP Obrączka rodowa Barwa Pł. Ocena śred.
  KLASA STANDARD          
59 Tomczyk Paweł SZYDŁOWIEC PL-0183-18-8962 niebiesko-nakr. 1 92,50
38 Mazur Andrzej OSTROWIEC ŚW. PL-0175-18-5536 niebiesko-nakr. 1 92,25
25 ks. Gaweł Stanisław OSTROWIEC ŚW. PL-0175-16-6689 niebieska 1 92,25
27 STACHOWICZ EWELINA PIONKI PL-404-16-04998 niebieska 1 92,00
5 Zapart Jerzy SĘDZISZÓW PL-0184-18-4680 niebieska 1 92,00
             
165 KRÓL PIOTR I MAREK PRZYSUCHA PL-0399-18-13366 niebiesko-nakr. 0 92,50
141 Ciślak Robert KAZIMIERZA WLK. PL-0170-16-2113 niebiesko-nakr. 0 92,50
139 Cisak Andrzej KAZIMIERZA WLK. PL-0170-17-7646 niebiesko-nakr. 0 92,25
156 STOLARCZYK PAWEŁ STĄPORKÓW PL-0181-16-2100 niebiesko-nakr. 0 92,25
118 Mazur Andrzej OSTROWIEC ŚW. PL-0175-17-9932 niebieska 0 92,25
             
  KLASA STANDARD MŁODE          
291 KORUS  SŁAWOMIR KIELCE HERBY PL-DE-19-416741 ciemna 1 92,00
258 PAJĄK EWA+KAROL SUCHEDNIÓW PD-19-418284 niebieska 1 91,75
             
399 JUSTYNA RYCOMBEL DALESZYCE-MOR. PL-0455-19-0106 niebiesko-nakr. 0 92,00
364 Pasoń R + Smerdzyński A JĘDRZEJÓW PL-DE-19-440599 niebieska 0 92,00
             
             
Klatka Imię i NAZWISKO Oddział PZHGP Obrączka rodowa Barwa Pł. Coeffic.
  KLASA SPORT - A          
442 Witek Łukasz i Kamil STASZÓW PL-458-15-5203 nieb-nakr-pstra 0 41,230
437 CHRABĄSZCZ Ł. ŚWIATEK T. RADOSZYCE PL-0172-17-4602 niebieska 1 62,360
436 Cisak Andrzej KAZIMIERZA WLK. PL-0170-17-10383 niebieska 0 72,700
             
  KLASA SPORT - B          
449 Cisak Andrzej KAZIMIERZA WLK. PL-0170-16-1670 niebiesko-nakr. 0 23,000
444 Fortuna Krzysztof+Józef BUSKO ZDRÓJ PL-0471-17-6670 niebieska 0 31,900
456 Dryja Andrzej BUSKO ZDRÓJ PL-0176-15-1437 niebiesko-pstra 0 51,980
             
  KLASA SPORT - C          
473 Smogór Jerzy PIŃCZÓW PL-0176-16-8343 niebiesko-pstra 1 27,800
468 Dryja Andrzej BUSKO ZDRÓJ PL-0176-15-5185 niebiesko-nakr. 0 28,950
458 PIOTROWICZ  TOMASZ+SYN KIELCE HERBY PL-0181-16-4026 niebieska 0 33,350
             
  KLASA SPORT - D          
487 Marciszewska Ewa+Dariusz PIŃCZÓW PL-0176-17-870 ciemno-nakrap. 0 46,000
479 Pasoń R + Smerdzyński A JĘDRZEJÓW PL-0169-15-328 niebieska 1 55,780
482 Pasoń R + Smerdzyński A JĘDRZEJÓW PL-0169-14-11015 niebieska 0 73,020
             
  KLASA SPORT - E (Maraton)          
488 Dryja Andrzej BUSKO ZDRÓJ PL-0247-17-4923 niebieska 0 12,940
489 Marciszewska Ewa+Dariusz PIŃCZÓW PL-0176-17-2087 niebieska 0 35,770
495 Mika Dariusz KOŃSKIE PL-0172-15-532 niebiesko-nakr. 0 47,340
             
  KLASA SPORT - F (Młode)          
538 Malinowski Łukasz SĘDZISZÓW PL-DE-19-444493 niebieska 1 4,450
571 Witek Łukasz i Kamil STASZÓW PL-DE-19-433683 niebiesko-nakr. 0 5,320
570 EMANOWICZ EDYTA PIONKI PL-072-19-01865 niebiesko-nakr. 0 5,340
             
  KLASA SPORT - G (Roczne)          
616 Witek Małgorzata STASZÓW PL-458-18-5777 niebieska 1 38,640
643 Witek Małgorzata STASZÓW PL-458-18-6183 niebiesko-nakr. 0 39,750
611 Witek Małgorzata STASZÓW PL-458-18-6103 niebieska 1 40,270
             
  KLASA SPORT - H (Dorosłe)          
681 Pasoń R + Smerdzyński A JĘDRZEJÓW PL-0169-13-4940 niebieska 0 25,390
682 Bęben Jarosław BUSKO ZDRÓJ PL-0471-17-864 niebiesko-nakr. 0 31,190
686 CHRABĄSZCZ Ł. ŚWIATEK T. RADOSZYCE PL-0172-17--302 niebiesko-nakr. 0 39,060
             
  KLASA SPORT - WYCZYN         Konk-km
763 Marciszewska Ewa+Dariusz PIŃCZÓW Pl-0176-16-744 niebieska 1 12 887,540
768 Juszczyk Robert BUSKO ZDRÓJ PL-0176-15-2837 niebieska 0 12 197,380
779 Marciszewska Ewa+Dariusz PIŃCZÓW PL-0176-15-605 niebiesko-pstra 0 11 751,640
             
  KLASA SPORT - I          Coeffic.
707 Czupryn Wiesław i Bartłomiej STASZÓW PL-458-17-4468 niebieska 0 7,320
726 Bęben Jarosław BUSKO ZDRÓJ PL-0471-16-5004 ciemno-nakrap. 0 7,670
721 SNOCH MIROSŁAW KIELCE HERBY PL-0444-16-946 niebiesko-nakr. 0 7,910