VI Charytatywna Aukcja Gołębi Pocztowych

Strona Główna

Zarząd Okręgu Kielce

Podczas 48 Okręgowej Wystawy Gołębi Pocztowych, w niedzielę 10 grudnia 2017 roku, po raz szósty odbędzie się charytatywna aukcja gołębi pocztowych.

Zgodnie z tradycją celem aukcji będzie zbiórka pieniędzy na Świętokrzyskie Centrum Pediatrii im. W. Buszkowskiego w Kielcach, w którym przebywają najmłodsi pacjenci cierpiący na choroby onkologiczne. W tym roku część zebranej kwoty zostanie przekazana również na Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kam.

Z roku na rok aukcja podczas kieleckiej wystawy okręgowej cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Podczas poprzedniej edycji udało nam się przekazać na Świętokrzyskie Centrum Pediatrii kwotę powyżej 60 000 zł! W tym miejscu po raz kolejni chcielibyśmy podziękować za okazane serce wszystkim ubiegłorocznym darczyńcom.

Jest to piękny gest społeczeństwa hodowców gołębi pocztowych nie tylko z Okręgu Kielce, ale z całej Polski.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona darczyńców i przekazać na ten szczytny cel gołębia ze swojej hodowli skontaktuj się z Prezesem Okręgu, Sławomirem Pająkiem, tel. 695 976 394.
Zdjęcia gołębi, rodowody oraz opisy hodowli prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy
Zarząd Okręgu Kielce

 

Gołębie przekazane na aukcję można zobaczyć klikając na napis "AUKCJA 2017" po lewej stronie (pod Menu Głównym).

Targi Kielce o aukcji - kliknij!