PZHGP Okręg Kielce

Artykuły

Administrator

62 Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych

5 Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie

13-15 styczeń 2012

Expo Silesia - Sosnowiec


 

 

Jubileuszowe EXPOGołębie to największa w Polsce impreza dla hodowców i miłośników gołębi pocztowych. Każdego roku w targach biorą udział wystawcy z Polski i zagranicy, m. in. z: Niemiec, Holandii, Belgii, Norwegii, Czech i Słowacji. Na stoiskach wystawienniczych eksponowanych jest ponad 5 tysięcy gołębi.

Obok prezentacji hodowców i sprzedawców, podczas targów można również zapoznać się z ofertami producentów i dystrybutorów karmy, odżywek, leków i środków czystości. Nie brakuje także ekspozycji związanych z systemami elektronicznymi i transportowymi opracowanych specjalnie dla hodowli gołębi pocztowych oraz prezentacji przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i wyposażeniem gołębników, czy preparacją trofeów. Swoje usługi polecają także przychodnie weterynaryjne i wydawnictwa fachowe.

Łącznie z targami odbywa się Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych, której organizatorem jest Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

Dla wystawców EXPOGołębie to najważniejsza impreza w roku, a dla zwiedzających to okazja do spotkania hodowców z Polski i zagranicy oraz obejrzenia najpiękniejszych okazów gołębi. Gości do Sosnowca przyciąga nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także możliwość spotkań. W komfortowych warunkach hali Expo Silesia hodowcy mogą odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie spotkań, zjeść posiłek, pogwarzyć i wymienić się doświadczeniami.

Tylko w Expo Silesia:

  • największa w Polsce prezentacja hodowców gołębi
  • ponad 5 tysięcy najpiękniejszych okazów prezentowanych przez polskich i zagranicznych hodowców
  • jedyna na taką skalę prezentacja czempionów i medalistów
  • ponad 20 tysięcy zwiedzających w ciągu 3 dni targowych
  • okazja do spotkania w gronie pasjonatów i hodowców, oraz do wspólnej zabawy podczas koncertów i imprez towarzyszących

Targi EXPOGołębie – to spotkanie pasjonatów w międzynarodowej atmosferze.

 

Dobry Lot !

 

Folder targów EXPOGołębie 2012