English French German Italian Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Paryż/Francja

Paris 2014

W locie wezmą udział

hodowcy z Polski i Niemiec.

mini wyst 2015

Charytatywna Licytacja Gołębi PDF Drukuj Email
czwartek, 15 listopada 2012 14:01

Podczas 43 Okręgowej Wystawy Gołębi Pocztowych Okręgu Kielce przeprowadzona zostanie charytatywna licytacja gołębi przekazanych przez czołowych hodowców z Polski i Europy.

Licytacja odbędzie się w dniu 9 grudnia 2012 roku od godziny 10:00. Dochód z licytacji w 100% zostanie przekazany dla Oddziału Onkologii Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. Wł. Buszkowskiego w Kielcach.

Gołębie będzie można oglądać od soboty 8 grudnia 2012r, a szczegółowe sylwetki hodowców i gołębi prezentowane będą na łamach naszej strony. Regulamin licytacji zostanie przedstawiony o godzinie 10:00 na wystawie.

Więcej informacji dotyczącej licytacji można uzyskać pod numerem telefonu 607-777-870 (Tadeusz Bomba - v-ce Prezes Okręgu Kielce ds. org.lotów - z-ca Przewodniczącego Komitetu Wystawy)  lub poprzez email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: czwartek, 15 listopada 2012 14:03

walendziak

TARGIKIELCEBANNER

dyplomy24pl

Copyright © 2014 PZHGP Okręg Kielce. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Nowe zdjęcia

Otwarcie sezonu lotowego Gołębi Pocztowych PZHGP Okręg Kielce - Włoszczowa 2013