PZHGP Okręg Kielce

Kategoria:

Podczas 43 Okręgowej Wystawy Gołębi Pocztowych Okręgu Kielce przeprowadzona zostanie charytatywna licytacja gołębi przekazanych przez czołowych hodowców z Polski i Europy.

Licytacja odbędzie się w dniu 9 grudnia 2012 roku od godziny 10:00. Dochód z licytacji w 100% zostanie przekazany dla Oddziału Onkologii Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. Wł. Buszkowskiego w Kielcach.

Gołębie będzie można oglądać od soboty 8 grudnia 2012r, a szczegółowe sylwetki hodowców i gołębi prezentowane będą na łamach naszej strony. Regulamin licytacji zostanie przedstawiony o godzinie 10:00 na wystawie.

Więcej informacji dotyczącej licytacji można uzyskać pod numerem telefonu 607-777-870 (Tadeusz Bomba - v-ce Prezes Okręgu Kielce ds. org.lotów - z-ca Przewodniczącego Komitetu Wystawy)  lub poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.